MŁODSZY OPERATOR MASZYN PRACA W ŻORACH UMOWA O PRACĘ,

Odświeżone: Poniedziałek, 08 Kwiecień, 2024  15:54

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: KUŹNIA POLSKA S.A. ODDZIAŁ ŻORY

Opis oferty pracy

Firma z branży automotive w Żorach zatrudni na stanowisko młodszy operator/ka maszyn, nie wymagamy doświadczenia

Zakres obowiązków:

-obsługa maszyn (po przyuczeniu) do kształtowania stali (np. frezarka, giętarka, tokarka)
- bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka uzależniona od doświadczenia )
- Liczne premie dodatkowe - 37 % stawki zasadniczej
- Szeroki pakiet socjalny ( premie na Wielkanoc, Boże Narodzenie, "Wczasy pod gruszą" )
- Dofinansowanie do kart sportowych FITPROFIT
- Ubezpieczenie grupowe - UNIQA
- Opieka medyczna - MEDICOVER
- Atrakcyjny system poleceń pracowniczych ( pracownicy za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona 1000 zł. brutto)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, iż: Administratorem danych osobowych jest Kuźnia Polska S.A Oddział w Żorach, przy ul. Strażackiej 43. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w zw. z art. 221 KP. Natomiast inne dane będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane będą przechowywane przez okres do 3 m-cy od momentu zakończenia rekrutacji. Udostępnione dane nie będą dalej udostępniane. Przysługuje prawo: dostępu do treści danych, otrzymania ich kopii, do sprostowania swoich danych, do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, cofnięcia zgody co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UOD, gdy uzna, iż przetwarzanie danych narusza przepisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Żory w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Inne

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Na Lento.pl od 12 kwi 2018
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków