Działka budowlana Żory

Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  16:06
279 000 zł
282 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:989 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 989 m, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Żor Roju, w rejonie ulicy Skrzeczkowickiej. To idealne miejsce na realizację marzeń o własnym domu w świetnie skomunikowanej okolicy.

Media: woda, prąd, gaz

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację
Robert Kotwicki

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 4
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Robert Kotwicki
Konto prywatne
Na Lento.pl od 20 maj 2026
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków